Nationalisme 2.0? Ja graag!

Er is niets mis met liefde voor je vaderland

Vaderlandsliefde – tegenwoordig omgedoopt tot nationalisme – is een vloek in de ogen van de WEF-globalisten. Want nationalisme wordt gelijkgesteld aan Hitler, oorlog, racisme en eigen volk eerst. Maar juist globalisme leidt tot oorlog en imperialisme. Trump heeft dat bijvoorbeeld heel goed in de gaten. Mensen hebben wortels in hun eigen land nodig: een gedeelde cultuur, taal, geschiedenis, gemeenschapsbesef, vaderlandsliefde en bovenal individuele vrijheid. Dat is nationalisme. Een column van Yorien vdH.

Heeft u ook zo genoten van de inaugurele rede van Donald Trump? Ik wel. Weet u waarom? Zijn verhaal weerspiegelde niet alleen het broodnodige gezonde verstand, maar schetste ook een aantrekkelijk beeld van een nieuw succesvol USA. Boven alles straalde zijn rede een vitale vaderlandsliefde uit. Liefde voor zijn land, liefde voor de grondwet, voor de geschiedenis, voor de kracht van de Amerikanen, de helden, de cultuur, de mentaliteit, de intrinsieke waarde van deze geweldige natiestaat kortom, en de kansen die er voor het oprapen liggen om deze natiestaat weer te revitaliseren. Trumps hedendaagse nationalisme knalt erin en werkt bijzonder aanstekelijk, zelfs tot ver over de Atlantische Oceaan. En terecht.

Nationalisme mag weer. Sterker nog: nationalisme móet. En wel nu.

Want lieve help, wat is nationalisme toch in het verdomhoekje gezet en in een kwaad daglicht gesteld door de globalistische horden. Hoog tijd voor eerherstel van gezond nationalisme, nationalisme 2.0, de vaderlandsliefde in een hedendaagse, zinvolle en inspirerende vorm. Zonder racisme, zonder grootheidswaan. Realistisch maar evengoed sterk geworteld in de bevolking van het land, de burgers. Trump geeft het voorbeeld. Wij moeten het volgen en in ere herstellen nu het momentum er is. Ook in Nederland.

 

‘Nationalisme is Hitler’

Nee nee nee, zeggen de globalisten. Nationalisme is Hitler! O ja? Welnee. Hitler was helemaal geen nationalist. Hij noemde zijn ideologie misschien zo, maar hij was juist een imperialist, hij wilde van Duitsland een wereldrijk maken. Hitler was een globalist avant la lettre en leed dus aan een ziekelijk verblindende grootheidswaan. Nationalisme heeft daar niets mee te maken. Dat staat daar lijnrecht tegenover.

 

‘Nationalisme is oorlog’

Nee nee nee, zeggen de globalisten. Geen nationalisme, want dat leidt altijd tot oorlog! Kom nou. Imperialisme doet dat. Het verlangen naar oorlog zien we opdoemen bij imperialisten en globalisten in Davos, in de EU en de NATO. Imperiums willen voortdurend hun rijk en macht vergroten, leggen volkeren graag hun wil op, schrijven voor hoe mensen moeten leven, zijn uit op de grondstoffen van anderen, willen steeds meer onderdanen, meer belasting, grijpen naar de wapens ter meerdere glorie en groei van het eigen imperium. Globalisten verlangen naar oorlog. Nationalisten niet. Die verlangen eerder naar vrede, veiligheid en bescherming van de eigen burgers.

 

‘Nationalisme is racisme’

Nee nee nee, zeggen de globalisten. Nationalisme is racisme! Eigen volk eerst! Maar dat is niet wat nationalisme 2.0 inhoudt. De enigen die voortdurend over zwart versus blank en inheems versus koloniaal, over afkomst of herkomst lopen te mekkeren, dat zijn nou juist de globalisten. Zij trekken landen en gezinnen uiteen en proberen de wereld in te delen in groepen van bepaalde kleur. Zij zijn gefocust op ‘Etnos’, een volk. Nationalisten niet. Die focussen op ‘Demos’, alle burgers van een Staat. Nationalisten kijken niet naar kleur. Die kijken naar taal, cultuur, geschiedenis, gewoonten, tradities, normen en omgangsvormen en het gezamenlijke, wat zorgt voor een zekere samenhang en onderlinge loyaliteit binnen een Staat.

Ja ja ja, woorden eindigend op –isme zijn best eng. Dat snap ik ook wel. Maar álles wordt eng zodra het in verkeerde handen valt. Globalisme is van zichzelf al eng, omdat die ideologie per definitie onderdrukking, macht en dwang nodig heeft om te overleven, over steeds meer burgers wil heersen om een bepaalde koers in de wereld te realiseren. Een koers die dwars staat op de menselijke aard, die dwars staat op individuele vrijheid, dwars staat op de menselijke maat en de menselijke conditie. Die individuele vrijheid overschreeuwt met haar utopistische grootheidswaan.

 

Individuele vrijheid

Nationalisme 2.0 is juist nodig om het moderne concept van het individu en de individuele vrijheid ruimte te blijven geven. Ruimte en vrijheid waaruit alle welvaart, innovatie en vooruitgang voortkomen. Nationalisme 2.0 heeft respect voor de burger, ziet de burger als soeverein, als opperste baas van een Staat die de uitvoerende politiek effectief ter verantwoording roept. De natiestaat is dan ook de allerbeste vorm voor vrijheid in geborgenheid.

Ja ja ja, ik weet dat het wel wat genuanceerder mag. Ik zie dat heus wel. Maar in tijden van nood sneuvelt de nuance. In tijden van nood kun je maar beter kristalhelder zijn en de waarheid benoemen, namelijk: globalisten hebben een pesthekel aan de natiestaat. Ze hebben een hekel aan de burger. Ze walgen van het idee dat de burgers tezamen de dienst uitmaken. De traagheid van het democratische proces is ze een doorn in het oog. Ze zijn dan ook al jaren bezig om natiestaten geheel en al te ontmantelen.

Klaus Schwab zei een paar jaar geleden al dat hij blij was overal the government te hebben penetrated, iets waar het WEF bijzonder trots op is. In Nederland werd de regering zelfs al eerder omgebouwd tot een tandeloze navolger van internationale verdragen en Europese afspraken, al of niet geholpen door ngo’s die de regering succesvol voor de rechter slepen.

 

WEF-agenda

Tandeloos tot diep in onze grondwet aan toe, want daarin hebben we op een onbewaakt ogenblik de internationale verdragen boven onze eigen wetgeving gesteld. Weg soevereiniteit. Een natiestaat zonder soevereiniteit is geen goede natiestaat, dat is een uitvoeringsorgaan. Gemeenten krijgen nota bene nog meer voor elkaar dan kabinet en parlement tezamen. Als je érgens de globalistische agenda van het WEF ziet worden uitgerold, dan is het wel in de Nederlandse steden.

 

Expansie

Het EU-imperium is meer dan ooit met expansie bezig. De megalomane kosmopolieten beweren dat het volk gediend is met nóg een Georgië erbij, nóg een Roemenië erbij, nóg een Moldavië er bovenop, met Oekraïne als de kers op de taart. De Euro-imperialisten denken dat ze ons kunnen dwingen tot eenheidsworst via drang, dwang en wetgeving, via controle, belasting en omkoperij.

Maar zeg nou zelf: voelt u zich net zo verwant met Moldavië als met Gelderland? Voelt u zich vertegenwoordigd door de niet-Nederlandssprekende Italianen in Brussel? Bent u wel een beetje trots op de geschiedenis van Duitsland, Polen, Letland of Frankrijk? Hoeveel Deense literatuur hebt u eigenlijk gelezen? Noem eens een beroemde Griekse schilder? Misschien weet u nog meer over Hollywood dan dit.

In Brussel en Davos komen onze regeringsleiders bijeen die niet voor ons strijden maar juist tegen ons. Met de rug naar ons toe, met de blik op imperialistische vergezichten, ze bekokstoven imperialistische plannetjes voor een Verenigd Europa, ze geven er in het geheim een klap op en keren terug naar hun eigen parlement waar ze Brussel als excuus kunnen gebruiken tegen de wil van het volk.

Dit kan niet meer. Dit mag niet meer. Dit moet stoppen.

 

Marionettentheater

In Nederland dachten we als burgers nog lang dat we het met verkiezingen wel konden repareren. Maar hebt u inmiddels door hoe het zit? Hebt u gezien wat Den Haag voor elkaar kan krijgen? Niets, hè? Woordjes roepen. Zinnetjes zeggen. Uitspraken doen. En dan daarna gewoon hetzelfde blijven doen als altijd, wat nou juist door de burgers naar de prullenbak is verwezen. Woorden. Geen daden. Niets komt er uit de handen van het kabinet, niets uit de Kamer.

Logisch. Ze hebben geen stokken om te slaan, geen poot om op te staan. Ze zijn een marionettentheater dat bestuurd wordt met globalistische hand, buiten de wil om van de Nederlandse burgers. Onze regering durft tegen die hand niet eens te praten. Ziet u het nou eindelijk? Hebt u het eindelijk door? Wij, de burgers, kunnen poppetjes vervangen maar hebben geen zeggenschap over de touwtjes. En als wij zo doorgaan zal ‘Nederland’ als Staat, als cultuur, als identiteit voor mijn part, spoedig niet meer bestaan en krijgt Koningin Máxima uiteindelijk gelijk met haar omstreden uitspraak: ‘de Nederlander bestaat niet’.

 

Identiteit

Luister eens. Nederland is groot genoeg van zichzelf. Nederland heeft in het verleden ook al bewezen innovatief, slim, welvarend en modern te zijn. Handelsovereenkomsten zijn mooi, maar we moeten niet de grenzen opengooien. Een land zonder grens is geen land. Een land zonder herkenbare cultuur, taal en geschiedenis is geen land. Een land dat ‘weg-met-ons’ roept is geen land, een land dat zich schaamt voor zijn verleden en zijn taal is geen land, een land dat zijn eigen gewoonten en tradities verafschuwt is geen land. Een land dat geen oog heeft voor zijn eigen kleurrijke geschiedenis is geen land.

Nederland is juist een sterk land dat de zeeën heeft bevaren en Nobelprijswinnaars heeft voortgebracht. Behandel het dan ook zo! Als we ons land niet eren, koesteren en beschermen, worden we willoze onderdanen van een imperium. Dan zijn we alleen nog goed voor het betalen van belastingen en om als kanonnenvlees te dienen in een leger. Dan is het gedaan met de Nederlandse identiteit. Dan zijn wij zelf poppetjes geworden.

 

Wacht niet op Den Haag

Nee nee nee, onze regering gaat dat niet voor ons regelen. Wij moeten als burgers zelf onze cultuur blijven beschermen. Let wel: zonder bloedvergieten. Zonder geweld. Met liefde. Liefde voor ons land, onze taal, cultuur en geschiedenis. Met de rug recht. Pal staan voor onze leefwijze, voor onze normen, omgangsvormen, voor onze gewoontes zoals paasvuren, Sinterklaas en vuurwerk, voor de zomerse barbecue, de jaarlijkse vliegvakantie, de kinderboerderij, de boerderijwinkel, de koeien in de wei, de gezellige binnenstad. Dwars tegen de trends in. Dwars tegen Brussel in. Dwars tegen Davos in. Dwars tegen nieuwkomers die niets om Nederland geven.

Wacht niet op Den Haag maar zeg: Wij zijn Nederlander, dragers van de Nederlandse identiteit. Je bent welkom als je meedoet, maar ongewenst als je ons haat. Blijf dit uitdragen en zeggen. Zeg het tegen iedereen en tegen jezelf in het bijzonder. Schaam je er niet voor, wees er juist trots op. Laat het zien.

Hoera voor de liefde voor ons land, het land dat ons huisvest, voedt, opleidt, carrière en vertier biedt, ons ongekende mogelijkheden biedt, ons verzorgt wanneer het nodig is, ons prettig oud laat worden, ons beschermt tegen het inkomende kwaad en tegen misbruik van onze gastvrijheid. Hoera voor nationalisme 2.0!

Over de auteur

YorienvdH
Columnist bij OpinieZ.com. Vrijheidsschrijver. Politiek Incorrect.

Reacties worden gemodereerd. Schelden, tieren en en intimideren is niet toegestaan. Reacties in of met HOOFDLETTERS worden verwijderd.

>>> Lees hier onze spelregels <<<

Reacties die onze regels schenden worden verwijderd. Herhaalde overtredingen, oproepen tot geweld, beledigingen en antisemitisme leiden tot een permanente ban. De redactie treedt niet in discussie over de reden voor verwijdering van een reactie, noch over een ban. Ongeldige e-mail-accounts worden geblokkeerd.

Abonneren op reactie(s)
Abonneren op
guest

27 Reacties
Meeste stemmen
Nieuwste Oudste
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
H.J.
H.J.
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Het is simpel als oudere Nederlander slechte en goede tijden meegemaakt, dienstplicht vervuld 20 Maanden.
Daarna huisje, boompje, beestje en nu een oudere burger in ruste.
In mijn ogen is Nederland vooral in deze nieuwe eeuw door de overheden vermalen tot een angstige in kampen verdeelde maatschappij.
Een maatschappij die door de inbreng van Miljoenen nieuwe personen op een kantelpunt staat, het woord wat niet mag worden gebezigd is gewoon de waarheid of de overheid dat woord nu verbied of niet het is gewoon onder onze ogen gebeurd.
Toeval of niet in Nieuwegein is een tragedie gebeurt de media struikelT over elkaar heen met bv de woorden, Man (29 jaar) die meisje (11 jaar) zou hebben doodgestoken in Nieuwegein geen Syriër, maar van Marokkaanse afkomst.

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  H.J.

Vanochtend bij WNL sprak onze nationale voorbeeld arts mbt deze gebeurtenis: vluchtelingen (er was toen nog sprake van een Syriër) zijn altijd getraumatiseerd, hebben heel veel akeligs meegemaakt en dus verward…’ of woorden van die strekking.
Wat subtiel zegt: wen er maar aan en heb er begrip voor.
Nou, ik zou zeggen, omdat dit soort moordpartijen geen losstaande incidenten meer blijken: reden te meer om héél erg goed te screenen wie je binnenlaat. Nu gaat de NL samenleving, die dus blijkbaar op elk willekeurig moment willekeurig waar, ondanks de ‘radar’ van de diensten/politie, vermoord kan worden, ook nog eens met de levenslange zorg voor de dader opgescheept worden.

H.Nijhuis
H.Nijhuis
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Niets is wat het lijkt

Maar Rick Nieman legde hem wel voor de voeten waarom we deze mensen onze samenleving moeten binnen laten.

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  H.Nijhuis

Klopt, maar dan is de boodschap al afgegeven.

Marien
Marien
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  H.Nijhuis

ja en Henk Vermeer zei dat ook. Dat wij niet zoveel getraumatiseerden kunnen hebben hier. We hebben al problemen zat met al die uit huis geplaatste kinderen en onze eigen verwarde burgers. Het is heel erg ongezond om zoveel mensen die zogenaamd oorlogstrauma’s hebben ( lang niet allemaal) hier op een kluitje tussen onze eigen lage inkomensklasse burgers te planten. Lekker als je in een buurt vol getraumatiseerden moet wonen die je niet kan verstaan.
Wat dat betreft spoort prof Levi echt niet, hoezeer ik hem verder qua organisatie talent en vakkennis respecteer.

Ni28
Ni28
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Niets is wat het lijkt

Als zij iets negatiefs uithalen dan zijn deze asielzoekers altijd verward maar bij het halen wat te halen valt zijn ze wel bij volle verstand. De publieke opinie mag geen deuk oplopen daarom worden zij gespaard zelfs bij moord.

Marien
Marien
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Ni28

Ja, dat vind ik inderdaad ook heel zichtbaar. Ik vind dat een ernstige stoornis van doorgaans intelligente mensen, dat ze toch nog zo’n zin uit hun mond kunnen krijgen.

Jve
Jve
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Niets is wat het lijkt

Zou “verwart” niet ontstaan door inteelt……huwen met neef/nicht?..
Laten we dat eens aan onze nationale arts vragen….

Arie
Arie
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Jve

De vraag is wie er echt verward zijn.
Die gasten reizen de halve wereld over naar het land met de hoogste uitkeringen en de meeste subsidies. Ze weten precies waar ze recht op hebben en weten ook precies hoe ze elke procedure kunnen uitstellen, traineren en saboteren. Sommigen maken zich al vanaf dag 1 dat ze hier zijn schuldig aan overlast, diefstal, intimidatie en geweld; omdat ze weten dat dat geen consequenties heeft.

De echte en vooral gevaarlijkste verwarde mensen zijn degenen die de poorten open deden; en nog steeds open houden. De hele asielindustrie dus. En daarnaast het OM en allerlei rechters die zelfs bij ernstige geweldsdelicten nauwelijks straf opleggen. En nooit iemand uitzetten.

Antoinette
Antoinette
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

En daarom: FvD

Marien
Marien
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Antoinette

ja, maar FvD zegt ook wel paar dingen waar ik mijn wenkbrauwen van optrek.
Ik was heel enthousiast over FvD. Zelfs even lid geweest. Tot Baudet iets vreemde uitspraken begon te doen.

Dick
Dick
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Marien

Welke rare dingen? Kunt u ze benoemen?

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Marien

De meeste uitspraken van Baudet c.s. worden slechts door de media en politici met uit hun verband gehaalde quotes geframed als vreemd, fascistisch, antidemocratisch enz.
Als je hun gehéle uitspraken/toespraken/interviews leest of hoort, in de context dus, zijn ze overwegend heel duidelijk en logisch.

H.Nijhuis
H.Nijhuis
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Helemaal mee eens. Ieder mens heeft een rustplek nodig waar hij of zij op adem kan komen in het wereldgebeuren. Door de geforceerde globalisering hebben we onze identiteit weggedaan en leven we als consumentenvee voor iedere supranationale geldwolf zonder schuilplaats onder gelijkgestemden.

Chris
Chris
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Trump is ook een imperialist, uit op grondstoffen van een ander met zijn wens om Groenland en Canada te annexeren… Toch ben ik wel blij met het nieuwe elan van Trump, al is het maar om te laten zien dat verandering wel degelijk mogelijk is. Nu moeten we vooral hopen dat hij die veranderingen ook echt kan waarmaken en zich niet laat leiden door hun Deep State zoals in NL het geval is met onze NCTV-premier.

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Chris

Ik weet niet of Schoof echt Deep State is. Maar ik heb ook wel mijn bedenkingen. Of hij niet door Rutte op die plek als proxy-premier neergezet is. Zodat de nieuwe Navo baas alsnog NL kan dwingen voortrekker te zijn vwb oorlogsindustrie/defensie.

Chris
Chris
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Niets is wat het lijkt

Rutte is een NAVO-buikspreekpop die precies zegt wat hem opgedragen wordt. En dat geldt ook voor onze regering die indirect via de NCTV wordt aangestuurd door de Amerikaanse legertop. Fleur Agema heeft dat in de Tweede Kamer op tafel gelegd. Dat verklaart gelijk waarom de regering niet uitvoert waarvoor ze gekozen is. Dag democratie !

Andre
Andre
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

De natie-staat is een uniek Europese situatie die elders in de wereld niet bestaat. In Europa zijn de natie-staten de uitkomst van vele eeuwen politiek en streven naar uniforme taal, wetgeving en godsdienst. Dat was alleen mogelijk omdat deze staten gedurende eeuwen min of meer in balans naast elkaar bestonden.
In de VS was er van begin af aan één wet, één taal en één godsdienst, zonder centraal georganiseerde kerk.
Hier was volgens de ‘melting-pot’ doctrine geen natie op basis van taal of godsdienst, maar alleen op basis van de wet.
Globalisme is ontwikkeld in de VS door de revolutionairen van 1848 en later Franz Boas en Ruth Benedict, wetenschappelijk ondersteund door antropologie en cultuurrelativisme. Het ‘wetenschappelijke’ element moet de geloofwaardigheid van de doctrine verhogen in de ogen van Europeanen.

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Andre

Je kunt inderdaad de VS niet met de EU vergelijken, totaal andere structuren.
Wat wel vergelijkbaar is, is de drang van globalisten om voor hun ideologie het welzijn van de bevolking op te offeren.
Vanochtend bij WNL een leuk gesprek tussen BBB Henk Vermeer en D66 Hans Vijlbrief.
Vermeer wil, ik zeg het even kort door de bocht, dat het overschot tussen raming en geeffectueerde uitgaven nu wordt besteed aan het volk. Mede vanwege een relatief lage staatsschuld. Vijlbrief wil dat het wordt opgespaard voor later. Ik denk dan direct: D66 wil een zo vol mogelijke beurs als na verkiezingen PvdA/GL/D66 zich vak K gaan toe eigenen.
Bovendien beweert D66 altijd dat er een solide financiële huishouding is nagelaten door Kaag. Maar Omtzigt, en inmiddels de gehele coalitie, weten dat de lijken volgend jaar uit de kast gaan komen. Verplichtingen die slinks buiten de boeken zijn gehouden.
Dus Vijlbrief/D66 heeft er alle belang bij dan meer geld te hebben, omdat de boeken dan openbaar zullen worden en er opgehoest moet gaan worden.
Ze hebben dus allebei een beetje gelijk.
Toch ben ik van mening dat op dit specifieke moment, waar de coalitie tegen alle muren tegelijk oploopt, een rigide vasthouden aan begrotingsdiscipline niet helpt.

g nieuwenhuis
g nieuwenhuis
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

In dit artikel wordt exact beschreven wat vele Nederlanders voelen. We zijn ons mooie Nederland aan het kwijtraken aan organisaties die tegen onze eigen cultuur zijn en ons niet ‘nationalistisch’ mogen laten voelen.

“Make Europe Great Again” is inderdaad wat velen willen. Trump geeft daarin het voorbeeld. We hoeven hem niet 1:1 te volgen, maar (vele tot nu toe ingestelde maatregelen door Trump) geven ons Europeanen wel het gevoel dat we hier in Europa gecanceld worden door de EU en dat het stuurloze schip EU afkoerst op een ijsschots die vergeleken bij de Titanic van een dusdanige omvang is dat we in Europa reddeloos verloren zijn.

Ni28
Ni28
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Nationalisme is een vies woord geworden door decennia lang aanwezige overmacht van linkse ideologie die ons wil in de socialistische en globalistische hoek duwen. Wie dat niet wil is een nazi 2.0. Frappant is dat zij wel tolereren het nationalisme van migranten uit voornamelijk islamitische landen. Die komen niet om nationalustisch Nederlander te worden in tegendeel. Onze media sparen deze migranten onder alle omstandigheden zelfs als zij moorden. Men heeft niet gezien dat de moordenaar uit moslimland kwam wel wisten zij zijn leeftijd te melden. Daarna bleek het een Marokkaan te zijn en gelukkig geen Syriër want die zijn zieliger. De publieke opinie mag geen deuk oplopen dus wordt er of gelogen of worden de echte feiten niet genoemd. In de VS gaat het de goede kant op maar Europa blijft dankzij Brussel nog steeds in woke toestanden hangen al is het ook maar tijdelijk. Tegensttribbelen helpt niet meer men zal zich aan moeten passen aan de nieuwe situatie of ie wil of niet.

Martine Leannie
Martine Leannie
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Goed artikel. De mensen aan de top van de piramide die met geesteszieke ideeën de wereld willen omvormen naar hun idee hebben een innerlijke drang om alles wat het menszijn vertegenwoordigd te vernietigen. Het is een battle van gezond verstand waarin Poetin en Trump nu als leiders opstaan, tegen de wanen van psychopaten.

Er is nog veel verdeeldheid in de maatschappij want vergis je niet wat mindcontrol via media bewerkstelligd en ook de ongezonde levensvormen (ontevredenheid) doordat we in een systeem zitten met focus op materialisme en overleven, waarin narcisme hoogtij viert.

Arie
Arie
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Weet je wat pas echt gevaarlijk is?
Inter-nationalisme.

Zo zijn er vanaf de jaren ’50 talloze linkse moordaanslagen op joden geweest, over heel de wereld. Gepleegd door linkse terroristen afkomstig uit oa Egypte, Libanon en Jordanië, Venezuela, Duitsland, de VS; zelfs Japan.
Maar hoeveel joden wonen er eigenlijk in Japan? Vanwaar die jodenhaat?
Internationalisme dus.
Want; “jullie strijd onze strijd”.

Ook islamitische terroristen reizen de hele wereld over om aanslagen en oorlogsmisdaden te plegen. Afgelopen 20 jaar zijn tienduizenden “Nederlanders” op jihad gegaan in oa Afghanistan, Irak, Syrië, India, Nigeria, etc. Zij vochten daar samen met moslims uit oa België, Frankrijk, Saoedi Arabië, Pakistan.
Maar waarom eigenlijk?
Wat zocht de in Nederland geboren Marokkaan Samir A in Tsjetsjenië?
Internationalisme dus.

Daarom reist een Franse Tunesiër via Syrië naar Brussel om een joods museum aan te vallen. Daarom reist een Amerikaanse moslimbekeerling naar India om het enige joodse centrum in Mumbai te verkennen; zodat Pakistaanse aanslagplegers daar later tekeer konden gaan.

Internationalisme is een veel groter probleem dan nationalisme. Internationalisme is niet alleen de belangrijkste drijfveer van terrorisme, maar die van genocidale dictators zoals Lenin, Hitler, Mao, Saddam, Bin Laden; etc.

Jaap
Jaap
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Aan handen en voeten gebonden door verdragen en europeese regelgeving, die boven de Nederlandse wetgeving staan. Laten we het zonder constitutioneel hof maar niet over de steeds naar de waan van de dag veranderde grondwet hebben. Vraag mij af of reparatie nog mogelijk, is op steun van de msm hoeft men niet terekenen.

Niets is wat het lijkt
Niets is wat het lijkt
1 jaar geleden
Antwoord op reactie van  Jaap

Het blijkt al dat hoognodige reparatie van misstanden zo goed als onmogelijk is.
De msm, rechterlijke macht, oppositie en interne oppositie proberen echt de gekste aan de haren er bij gesleepte dingen om een extreemlinkse opvolging mogelijk te maken. Want hun eigen opgetuigde lucratieve keizerrijkjes moeten beschermd worden.
Het volk mag uitgeperst en doodgestoken worden.

Marc
Marc
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Goed gesproken, Yorien.

Even ten aanzien van nazisme zou nationalisme zijn:
Hitler was allesbehalve nationalist:
1. ten minste drie uitspraken weerleggen zijn vermeend nationalisme
a. september 1941 rekende zijn minister van economische zaken voor dat de oorlog, in economische termen, reeds verloren is. Hitler had toen geantwoord: ‘Als Duitsland de oorlog verliest zal ik er geen traan om laten’.
b. maart 1945 vaardigde hij het Nero-bevel uit. De vijand mocht geen enkel voordeel behalen uit veroverd gebied. Daarom moesten alle transport, communicatie en industrie vernietigd worden, ook al zou dit het overleven van Duitsland na de oorlog onmogelijk maken.
c. in zijn testament van 29 april 1945 gaf hij aan de winnaar ‘de vijand in het oosten’ was en dat alles vernietigd mocht worden omdat ‘de goeden toch al gevallen zijn’.

2. Hitler heeft zijn zinnen gezet op het veroveren van aantoonbaar niet-Duitse gebieden.
Hieruit blijkt dat hij niet het belang voor het Duitse volk voor ogen had.

3. Hitlers oorlogslust leidde uiteindelijk tot
a. de vernietiging van talloze Duitse dorpen en steden, industrie en landbouwgebieden
b. de dood van zes miljoen Duitse soldaten
c. het verlies van grondgebied en de deling van het restant in vier bezettingszones

Wie uit al deze uitspraken en feitelijkheden ook maar een spoor van nationalisme kan ontwaren is echt niet goed bij zijn hoofd: het tegendeel is het geval!

Hitler gebruikte in zijn speeches altijd overduidelijke nationalistische retoriek, is dan vaak de tegenwerping. Die tegenwerping is vreemd als we overwegen dat iedereen Hitler kent als een pathologische leugenaar. Waarom worden dan juist zijn propagandistische leugens voor waar aangenomen?

Uit woord en daad blijkt dat Hitler nooit een nationalist is geweest.

R. Siombos
R. Siombos
1 jaar geleden
Artikelwaardering :
     

Wat een heerlijke, rationele, column. Heldere uitleg en een vleugje humor.

27
0
We zijn benieuwd naar uw reactiex