OpinieZ Podcast 024: Beschamende vertoning in Den Haag, Kabul en de VS
YorienvdH praat met Freek van Beetz en Asher
OpinieZ-auteur Freek van Beetz en OpinieZ-hoofdredacteur Asher bespreken de actualiteit. Aan bod komen: de formatie, de terugtrekking uit Afghanistan en het gedrag van president Biden: in één woord beschamend. Gespreksleiding en productie: YorienvdH.
Lees ook:
Onze geopolitiek wordt verzonnen en verkocht door sprookjesvertellers die ieder falen afdekken met nieuwe fabeltjes. Lees de glasheldere analyse van @fvbeetz in @OpiniezMagazine 👇https://t.co/p90fhsYRKL
— Uri van As (@uri4u) August 19, 2021
Nederland heeft visie en leiderschap nodig. @JanGajentaan is Rutte’s inhoudsloze management zat https://t.co/jGQMXlDY9B
— OpinieZ (@OpiniezMagazine) August 31, 2021
Het linkse speelkwartier is voorbij. Tijd voor een #formatie over rechts, vindt @JanGajentaan https://t.co/MpNmDAU4OW
— OpinieZ (@OpiniezMagazine) August 27, 2021
Over de auteur

Recent gepubliceerd
Politiek Internationaal2022.12.25OpinieZ-auteurs over de toestand in Nederland en de wereld
Diversiteit2022.07.13Woke Woensdag – Van Artis Goes Woke tot Alles Wat Wokies Haten
Economie2022.07.11Verzet tegen ideologische hobby’s elites gaat de hele wereld over
Politiek Internationaal2022.06.05Dagboek van een Russische soldaat
We worden met de dag corrupter.
Eerlijkheid duurt het langst maar ja met zo’n kort geheugen als van politici…… jep kom je er dus steeds mee weg.
Balkenende en nu Rutte hebben van Nederland een …land gemaakt.
Omdat wij geen gasaansluiting hebben, draait onze CV op bulkgas, de prijs per Ltr is voor het aankomende stookseizoen, (eerste levering) ca 28 Eurocent duurder.
Slecht nieuws in de VS over Biden wordt dood gezwegen.
Officiële nieuws media zijn niet te vertrouwen.
Anton, hoor jij in Nederland dan iets negatiefs over Rutte in de media.?
Terwijl deze Rutte, al minstens 10 jaar lang de boel belazerd
Dat zeg ik toch, officiële nieuwsmedia zijn niet te vertrouwen.
Fijne en betrouwbare regering hebben wij toch, 70 000 mensen in Zandvoort maar culturele manifestaties mogen niet. Maar daar bemoeit zich ook geen prins van Oranje mee. Mocht het zo zijn dan moeten zij het nog gratis doen ook. Lang leve Oranje.
Al die arme Afghanen met de dood bedreigd in eigen land zijn eigenlijk helden want zij durven tijdens code rood terug te gaan met vakantie. Moet toch kunnen, wij hebben het over politieke vluchtelingen toch? Althans een paar.
Te walgelijk voor woorden wat Cora van Nieuwenhuizen doet, en niks af maakt net als haar echtgenoot die in Rotterdam als wethouder niks presteerde en dan plots burgemeester wordt in Vlaardingen. Formatie is mislukt, en dan toch nog volhouden met een nummer 3 als formateur die het ook niet zal lukken dus ik ga er maar vanuit dat we ergens in November nieuwe verkiezingen gaan krijgen, als of niet met Pieter Omtzigt!